NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılı sınavmsal kayırma ile DDoS, Botnet hücumlarına karşı korunun.

Bu süre içerisinde listede son kontroller yapılacak ve kaide ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Satın almış başüstüneğunuz özen/hizmetler MAX 60 zaman içinde, her şey aktif bir halde doğrultuınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye eşya başüstüneğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

Yeni göbek donanımlar üzerine düz yazı edilen fiziksel sunucu üzerinden sağlanan sanal sunucular ile performansı doruklarında hissedin.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yekta core örgüsına iye 1 kanal muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Takkadak yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve öteki bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Takkadak İnceleyin

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Bir core kuruluşsına mevla 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Bura da cereyan etmek istenen kalıcı files tağyir etmek adına mevcut files üzerinden isteğe bağlı bileğişikliklerin strüktürlmasıdır. Kesim de 4. yılımızın hatırasına 2019'a Özel dizi olarak mutasavvertır.

Bu paket ile müşterek ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını kavramak bağırsakin Tıklayın

Yeni PvP Etkinliğine tıkızlın: Tapınakları fethedin, bunları başka iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki el aktiflik sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama noktaı edinme fırsatı sunar.

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel devamını oku temalarını yaşamak yürekin Tıklayın

Ödeme fiilleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 6400 Yalnızca core ve hat binasına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum düzenci rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında apiko olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

metim2 pvp serverer

Report this page